Nůžkový stan: Reklama a zázemí v jednom

Reklamní stan vám pomůže s dokonalou prezentací na každém eventu, kterého se zúčastníte. Ať už prodáváte řemeslné pivo na food festivalu, nebo jste pořadatel lesního cyklistického závodu, nebo chcete na dětském dnu uspořádat vědecko-zábavní show. Zdaleka tady však nejde jen o efektivní reklamní plochu, vy i vaši zákazníci (návštěvníci) oceníte především pohodlné zázemí, které vám nůžkový stan spolehlivě poskytne.

Velký nůžkový stan

Zázemí pro každého

Tím prvotním důvodem, proč si nůžkový stan naši zákazníci pořizují, je potřeba chráněného zázemí na venkovních akcích. Nejčastěji se jedná o kulturní události pod širým nebem, různé sportovní akce, festivaly jídla a pití, ale také veletrhy a výstavy. Zákazníci chtějí buďto profesionální kryté prodejní místo pro sebe, nebo pohodlné útočiště pro své návštěvníky. Stany ochrání před slunečními paprsky, ale i před nepříjemným větrem a náhlou letní přeháňkou. Je jedno, zda potřebujete malý stánek na přípravu hot dogů, nebo několik obřích stanů spojených k sobě na pivní slavnosti. Variabilita je naprostou samozřejmostí.

Zázemí nůžkového stanu

Vaše značka bude vidět

Stany jsou také skvělým způsobem, jak můžete zviditelnit vaši značku. Poskytnou více než 60 m² prostoru pro vaši reklamu. Možnosti potisku jsou téměř nekonečné a nůžkový stan pro vás profesionálně potiskneme „od hlavy až k patě“. Stan je totiž vaší vizitkou, tím prvním dojmem, který byste neměli podcenit.

Kvalitní sublimační tisk ve fotokvalitě

K potisku reklamních stanů nejčastěji využíváme technologii sublimace. Ta je vhodná pro výrobu především menších sérií. Sublimační tisk umožňuje tisk s velmi vysokým rozlišením, v jasných a zářivých barvách a s prokreslenými detaily. Vaše stánky umíme potisknout jakýmkoliv fotografickým motivem, fantazii se meze nekladou.

Instalace levou zadní

Velkou výhodou nůžkových stanů, které u nás v kroměřížské dílně vyrábíme, je opravdu snadná instalace. Promyšlená konstrukce umožňuje rozložení a složení stánku během pár minut bez použití nářadí. Všechny rámy jsou z velmi lehkých hliníkových materiálů, proto jakoukoliv manipulaci na eventu zvládnou levou zadní i drobné hostesky. Abychom vám práci co nejvíce usnadnili, ke každému produktu jsme vytvořili podrobné fotonávody.

odolná konstrukce nůžkového stanu

Nůžkový stan ustojí všechno

Víme, že se potřebujete spolehnout, aby nůžkový stan něco vydržel. Aby obstála tkanina i barevnost potisku, aby se konstrukce po desítkách složení a rozložení nerozpadla. Na všechny naše stany poskytujeme dvouletou záruku na odolnost proti vodě a slunci, provádíme na nich také zátěžové povětrnostní testy.

Vymyslíme cokoliv

Nůžkové stany pro vás vyrábíme v několika velikostech a konstrukčních variantách, abychom vyhověli všem vašim eventovým potřebám. Někdo potřebuje maličký stánek, který zbytečně nezabere prostor na place ani při skladování. Jiný naopak potřebuje obrovský stan, který zastřeší i posezení pro návštěvníky. Stany umíme různými vychytávkami spojovat k sobě a kvalitně tak zastíníme klidně i polovinu náměstí. Ke stánkům dodáváme velké množství doplňků a příslušenství, čímž dokážeme ještě víc zvýšit váš komfort, bezpečnost užívání a prodloužit životnost.

Nůžkový stan dodáme v těchto rozměrech

  • 2 × 2 m,
  • 2 × 3 m
  • 3 × 3 m
  • 4,5 × 3 m
  • 6 × 3 m
  • 4 × 8 m

 

Cítíte, že nůžkový stan není to pravé, co pro své venkovní akce hledáte? Co tak vyzkoušet moderní nafukovací stany?

Zpět na přehled novinek.