Instalace bez problémů: Máme fotonávody

Je pro nás důležité, aby pro vás byl každý nákup našich slunečníků nebo reklamních stánků příjemným zážitkem ve všech ohledech. Chceme vám maximálně usnadnit každou manipulaci s našimi výrobky, proto jsme vytvořili přehledné, stručné a názorné fotonávody.

Už žádné poznámky pod čarou

Běžné návody k použití a montážní instrukce jsou často nerozlousknutelný oříšek. Čísla, šipky, zkratky a hlavně mravenčí písmo. Pochopení návodu vám kolikrát zabere hodinu času a nemáte jistotu, že to máte správně. My to děláme jinak.

Fotonávody na přání zákazníků

Vyslyšeli jsme přání našich zákazníků a ke každému produktu vypracovali jednoduché fotonávody. Nafotili jsme každý krok montáže/instalace a ke každému stručně sepsali jasné instrukce.

S našimi fotonávody vás už nepřekvapí žádná instalace a produkt budete moct využívat co nejdříve bez studování dlouhých nepřehledných textů. 

Navíc už při samotném rozhodování o nákupu si můžete prohlédnout, který typ produktu vám bude nejvíce vyhovovat i z hlediska složitosti montáže.

Fotonávody najdete u každého produktu v sekci „Soubory ke stažení“ na našich stránkách.Hledáte něco konkrétního? Rádi vám pomůžeme, nejjednodušší cesta vede přes kontaktní formulář.

 

Zpět na přehled novinek.