O nás

Reklamní stínění od profesionálů

Jsme česká rodinná firma a výrobou slunečníků, stínicí techniky a produktů pro signmaking a reklamu se zabýváme od roku 1993.  Reklamní stínění je naše parketa. Od začátku našeho podnikání působíme ve vlastních prostorách, které jsme postupně stavebně upravili na výrobní halu, skladovací prostory a skromné zázemí firmy. Postupně jsme dokupovali potřebné technické vybavení a modernizovali naše stroje pro maximální kvalitu našich výrobků a spokojenost našich klientů. V našem oboru jsme špičkou v České republice a portfolio našich produktů neustále rozšiřujeme dle aktuální poptávky na trhu. Bez ohledu na velikost zakázky je pro nás každý klient důležitý. Reklamní stínění pro vás v Kroměříži vyrábíme již 30 let.

Reklamní tisk kvalitně

Na reklamní tisk jsme borci. V Česku jsme už dobře známí jako spolehliví výrobci reklamních slunečníků a eventových stanů. Málokdo ale pořád ví, že toho umíme potisknout mnohem víc. Tiskneme vlajky všech typů a velikostí, do restaurací dodáváme reklamní ubrusy, nejrůznější eventové doplňky, ale zvládneme i horkovzdušné balóny.

Disponujeme těmi nejlepšími inkousty, které zaručují výbornou světlostálost. Na škále světlostálosti pro barevný tisk (od 1 do 8) se dostáváme na stupeň 6 — 7, přičemž 8 je prakticky nedosažitelná. Víme, že všechny naše výrobky jsou slunečnímu svitu a povětrnostním podmínkám vystaveny neustále, proto si uvědomujeme důležitost tohoto parametru. Chceme, aby vaše značka zářila.

Umíme sítotisk i sublimační tisk

O výběr vhodné technologie tisku se starat nemusíte. S reklamním tiskem máme 30 let zkušeností a vždy vám nabídneme tu nejlepší variantu, jak co nejkvalitněji a nejekonomičtěji potisknout právě to, co potřebujete.

Sítotisk

Sítotisk má skvělou světlostálost a je kvalitní volbou v potisku textilních materiálů. Nevýhodou je náročná tisková příprava, proto se vyplatí až u velkosériových zakázek nad 25 ks. Sítotisk je vhodný použít na jednoduchá loga v přímých barvách, bez stínů a barevných přechodů.

Sublimační tisk

Sublimace je vhodná i při menších sériích a zvládne jakýkoliv celoplošný a plnobarevný motiv, včetně prokreslení detailů a fotografií. Poradí si se složitou grafikou, proto s rostoucími nároky na perfektní design je sublimace stále oblíbenější. Sublimační tisk je vhodný k potisku malých nákladů reklamních vlajek, eventových stanů nebo reklamních slunečníků.

Proč si vybrat právě naši firmu Montis?

 • český výrobek,
 • kvalitní zpracování všech částí výroby,
 • široká nabídka materiálů a vzorů,
 • testování a certifikace našich výrobků,
 • tým zkušených a školených pracovníků,
 • poradenství,
 • zakázková výroba,
 • záruční a pozáruční servis,
 • individuální přístup,
 • více než 30 let zkušeností v oboru.

Naše hodnoty:

 • Zodpovědnost
 • Efektivita
 • Udržitelnost
 • Inovace
 • Lidskost

 

 

Projekt ROZŠÍŘENÍ PRŮMYSLU 4.0 VE SPOLEČNOSTI MONTIS CZ S.R.O. je spolufinancován Evropskou unií.

 

Vývoj nového typu slunečníku

V rámci výzvy Design Credits vyhlášené v rámci implementace komponenty 4.5 Rozvoj kulturního a kreativního sektoru, iniciativy: Kreativní voucher jsme zrealizovali projekt s názvem Vývoj nového typu slunečníku ZIP, registrační číslo 0218000001. Cílem tohoto projektu je přinést na trh nový typ slunečníku a zvýšit tím konkurenceschopnost firmy na trhu.

Publicita dotace

Reference – projděte si reference od našich spokojených klientů

Montisoviny

Z garáže na špičku trhu: Důležité je vsadit na kvalitní lidi a nebát se nových technologií

První zkušenosti s podnikáním získal už v dětství, kdy sledoval vznik firmy rodičů v garáži jejich rodinného domu. Od té doby si ve společnosti Montis...

Pokračovat ve čtení

V Hranicích po rekonstrukci náměstí chyběly vzrostlé stromy. Než dorostly, vypomohly slunečníky Montis

/Případová studie/ Masarykovo náměstí v Hranicích nedaleko Přerova je srdcem celého osmnáctitisícového města. Od jara do podzimu je dějištěm řady kult...

Pokračovat ve čtení

Naše nůžkové stany postavíte ještě jednodušeji. Přichází systém Twist

Neodmyslitelně patří téměř ke každému festivalu, veletrhu, eventu nebo párty. Ať už potřebujete zázemí pro prodej piva, pro hosty nebo třeba na organi...

Pokračovat ve čtení

Slunečníky s oboustranným tiskem: Nová možnost jak ukázat vaší značku

Centra historických měst v Česku i v Evropě se pomalu mění. Přibývá zákazů a pravidel, které regulují vizuální smog v jejich ulicích. Na jedné straně ...

Pokračovat ve čtení