Reklamní tisk nechejte na profesionálech

Za desítky let praxe s vývojem, výrobou a potiskem profesionální stínicí techniky jsme se automaticky vyprofilovali také jako kvalitní dodavatel reklamního tisku. Specializujeme se na reklamní tisk všech druhů tkanin a textilií pro reklamní nosiče nejen v gastro segmentu. Umíme tisknout od jednoho kusu až po velkosériové zakázky, které jsou naší parketou.

Tiskneme kdeco

Kromě slunečníků a nůžkových stanů, na kterých pracujeme úplně nejčastěji, tiskneme pro zákazníky v hojné míře i vlajky různých tvarů, velikostí i typů, pro restaurace děláme ubrusy z různých materiálů, samozřejmostí jsou reklamní bannery. Ale občas k nám přilétne i opravdová lahůdka, to třeba když máme potisknout polyesterovou látku obřích rozměrů proto, aby se z nich v Brně ušily světoznámé realistické modely planet.

Velkoformátový tisk

O výběr technologie se postaráme

Zkušeností s reklamním tiskem máme na rozdávání, proto si nemusíte dělat starosti s tiskařskou terminologií. Na základě vaší poptávky vám vždy nabídneme tu nejlepší variantu, jak nejkvalitněji a nejekonomičtěji potisknout právě to, co potřebujete. Kromě moderních strojů a špičkových inkoustů se můžete opřít také o dovednosti zkušených pracovníků našeho DTP oddělení.

Technologie sítotisku

Nejvíce používáme dva typy potisku polyesterové tkaniny:

  • velkoplošný sítotisk,
  • sublimační tisk.

O tom, kde použít kterou tiskovou technologii rozhoduje většinou počet kusů, které potřebujete potisknout, ale také složitost grafického motivu.

Velkoplošný sítotisk

Technologii velkoplošného automatického sítotisku nejčastěji využíváme pro střední a velkosériové zakázky slunečníků, stánků nebo vlajek. Sítotisk nabízí skvělou světlostálost a zářivost barev a je velmi kvalitní volbou v potisku textilních materiálů. Nevýhodou je náročná tisková příprava, proto se vyplatí až u velkosériových zakázek nad 25 kusů. Sítotisk je vhodný použít na jednoduchá loga v přímých barvách, bez stínů a barevných přechodů.

Sítotisk

Sublimační tisk

Sublimační tisk je naopak vhodný i při menších sériích a zvládne jakýkoliv celoplošný a plnobarevný motiv, včetně prokreslení detailů a fotografií. Poradí si i s velmi složitou grafikou, proto s rostoucími nároky na perfektní design je sublimace stále oblíbenější. Navíc se v posledních letech velmi posunula technologie, kvalita materiálů i barev pro sublimaci a díky tomu se můžeme pochlubit vynikající světlostálostí i odolností sublimačně potištěných tkanin.

Sublimace a detaily

Reklamní tisk a stálobarevnost

Jistě potřebujete, aby vaše reklama vypadala dobře co nejdéle. Víme, že všechny naše výrobky jsou UV záření a povětrnostním vlivům vystaveny téměř nonstop, proto velkou měrou dbáme právě na parametr světlostálosti. Disponujeme těmi nejlepšími inkousty, které zaručují výbornou světlostálost. Na škále světlostálosti pro barevný tisk (od 1 do 8) se dostáváme na stupeň 6 – 7, přičemž 8 je prakticky nedosažitelný.

 

Pokud si nejste jistí ohledně typu reklamního tisku, obraťte se na profesionály. Jinak platí jednoduché pravidlo: Čím menší množství a složitější grafika, tím je sublimace výhodnější. Ve větších sériích vychází levněji sítotisk, pokud to motiv potisku dovolí.

 

Sháníte spolehlivého českého dodavatele reklamního tisku? Kompletní nabídku toho, co umíme, najdete na našem webu.

Zpět na přehled novinek.