Okapy, bočnice nebo kvalitní stojan: Ke slunečníkům, stanům i vlajkám přidejte praktické doplňky

Doplňky ke slunečníkům, reklamním stanům nebo vlajkám posunou vaše venkovní zařízení na vyšší úroveň nebo prodlouží jeho životnost. Můžete si jich pořídit celou řadu. Podívali jsme se na to, jaké máte možnosti a na co se při jejich výběru zaměřit.

Slunečníky spojí látkové okapydoplněk slunečníků - látkové okapy

Ke slunečníkům kromě standardního ochranného obalu potřebujete i různé typy stojanů se zátěžemi. Rozhodněte se podle velikosti a místa, kde je budete používat. Ale to není všechno. Fajn vychytávkou jsou látkové okapy. Můžete jimi spojit několik slunečníků dohromady. Rozšíříte tím plochu chráněnou před sluncem nebo a mezi slunečníky vám nebude stékat dešťová voda.

A když už jsme u toho deště. I když vás před malou přeprškou určitě ochrání, doporučujeme všechny slunečníky pravidelně impregnovat. Využijte k tomu speciální impregnační spreje. Díky nim zvýšíte odolnost proti vlhkosti a prodloužíte jejich životnost. Doplňky ke slunečníkům prostě mají smysl.

Reklamní stan vybavte dobrým kotvenímBočnice k reklamnímu stanu

Reklamní stany nejsou jen o kostře a opláštění. Abyste při náhlém nárazu větru nebo horším počasí nemuseli víc řešit, zda vám stan neodletí, než proč jste na akci opravdu přijeli, doporučujeme dobře promyslet, jak ho spolehlivě ukotvit. K tomu slouží celá řada příslušenství. Od lan a kolíků až po kovové zátěže.

Důležitou součástí nůžkových i party stanů jsou bočnice. Při jejich výběru myslete především na to, na co je budete používat. V nabídce je řada variant. Mohou zakrýt celou stěnu nebo třeba jen její část. Pořídit si můžete i bočnice s dveřmi nebo třeba průhledným oknem.

Životnost vašeho stanu prodloužíte pravidelnou impregnací. Podobně jako u slunečníků můžete dát více stanů dohromady a ve spojích zabránit protékání látkovými okapy.

Myslete ale i na jeho skladování a převážení. Při něm oceníte především praktické, na míru ušité tašky

Praktický obal na nůžkový stan

U plážových vlajek nepodceňte výběr stojanu

K plážovým vlajkám (beach flagům) dodáváme řadu stojanů. Vy vybírejte především podle toho, na jaké povrchy je budete nejčastěji umisťovat. Kovové stojany se hodí na tvrdou zem. V zimní sezóně šáhněte spíše po závrtných, které dobře fungují na sněhu. Bodce naopak nejlépe poslouží na měkké hlíně nebo písku. Pro pohodlnou přepravu a bezpečné skladování doporučujeme k tomu určené přepravní obaly.  

My v Montis nad každým produktem, který vyrobíme, hodně přemýšlíme. Chceme, aby byl dokonalý. Aby dlouho sloužil, aby něco vydržel, aby se vám s ním dobře manipulovalo. Proto ke všem našim výrobkům dodáváme kompatibilní příslušenství.  Našim cílem totiž je nejen zvýšit váš uživatelský komfort, ale i prodloužit životnost našich slunečníků, stanů nebo vlajek.

Potřebujete poradit s výběrem doplňků k našim produktům.
Klidně nám hned zavolejte.

Zpět na přehled novinek