Kvalitní slunečník si můžete dopřát i na zahradu

Zapomeňte na to, že kvalitní slunečník patří jen před restaurace nebo hotelové komplexy. Možná se vám také líbí odolná masivní konstrukce a pevná tkanina u hospodských slunečníků, ale nevíte, kde takový typ pořídit. Málokdo ví, že dokážeme vyrobit jakýkoliv formát našich slunečníků také bez potisku. Tak aby perfektně padl na vaši terasu nebo zahradu.

Kvalitní slunečník bez potisku

Velkoformátové slunečníky bez potisku

Brandy našim slunečníkům sluší a tisknout umíme jedna báseň. Máme špičkové stroje i vychytanou technologii. Ale dobře víme, že méně je někdy více. Čím dál tím víc zákazníků preferuje velmi jednoduchý minimalistický design, nebo dokonce čistou nepotištěnou tkaninu. A stejně tak, jako dokážeme jednobarevné slunečníky dodat do HORECA oblasti, umíme je samozřejmě vyrobit i pro jednotlivce. Chceme totiž, aby každý z vás měl možnost kvalitního a vkusného zastínění.

Na balkon, terasu nebo zahradu

Naše kvalitní slunečníky v jednobarevném provedení zdobí stovky soukromých zahrad a teras nejen v Česku. Zákazníci oceňují především velký rozměr a velmi pevnou konstrukci. Všechny naše slunečníky pro komerční použití totiž testujeme vůči povětrnostním podmínkám. I na své zahrádce tak máte jistotu, že vám slunečník něco vydrží.

Slunečník na zahradu

Jak testujeme?

Náš systém testování je poměrně sofistikovaný a nic nenecháváme náhodě. Provádíme barevné testy, kdy veškeré tkaniny testujeme na stálobarevnost. Zaměřujeme se také na odolnost a pevnost v tahu. Tkaniny ponecháváme napospas rozmarům počasí a zkoušíme, co s nimi udělá třeba déšť nebo sníh. Slunečníky bereme na letiště a děláme s nimi větrné zkoušky. Silné vrtule letadel zkouší pevnost našich konstrukcí. Některé slunečníky posíláme do Institutu pro testování a certifikaci, takže například naše vlajková loď – slunečník FLORIDA má oficiální štempl.

Kvalitní slunečník na terasu

Kvalitní slunečník pro všechny

Můžete si vybrat z několika typů zahradních slunečníků, z nichž nejprodávanější je výše zmíněná FLORIDA. Ten oceníte hlavně díky lehké, ale přitom opravdu pevné konstrukci a také velmi snadné manipulaci, prakticky jej ovládáte jedním prstem. Ramena se navíc při zavírání slunečníku vysunují vzhůru, takže se nemusíte bát zavazejících předmětů pod slunečníkem. 

Pokud bydlíte na větrné hůrce, doporučíme vám čtvercový slunečník RIO, ten obstál ve vichřici o síle 71 km/h.

Fandíte přírodním materiálům? Na své si přijdete se dřevěným slunečníkem JADRAN. Dřevo je nadčasové, působí elegantně a vkusně ozdobí každou zahrádku nebo terasu.

Potřebujete zastínit dětské pískoviště, nebo sháníte malý slunečník třeba na balkon? I pro vás máme řešení v podobě plážového slunečníku s naklápějící se korunou. Stín dostanete jednoduše tam, kde ho potřebujete mít.

 

Přemýšlejte nad letní sezónou včas. Zahradní slunečníky bez potisku vám vyrobíme, abyste už jaro strávili ve stínu.

 

Zpět na přehled novinek.