Potřebujete být vidět? Vsaďte na reklamní vlajky

Reklamní vlajky s  potiskem se právem dostávají opět na výsluní. Představují totiž ekonomickou a přitom velmi efektivní formu reklamy. Výroba je jednoduchá, možnosti potisku jsou nekonečné. Pro naše zákazníky tiskneme vlajky různých velikostí a formátů, na vás je jen rozhodnutí, k jakému účelu vlajku potřebuje. O zbytek se postaráme my.

Beach flagstožárové vlajky před sídlem montisPlážová vlajka

Za málo peněz hodně muziky

Vlajky s potiskem představují velmi zajímavou reklamní plochu. Jsou totiž viditelné z velké dálky a díky neomezeným možnostem potisku upoutají pozornost každého kolemjdoucího. Jsou cenově výhodné, protože jejich výroba není nikterak technologicky náročná. Využijete je v interiéru i exteriéru, za každého počasí.

Na konferenci, festival nebo na radnici 

Vlajky v různých podobách ocení prakticky každá firma nebo organizace. Vyrábíme jednak velké stožárové vlajky pro státní organizace, radnice nebo soukromé společnosti, ale poslední dobou u zákazníků vedou spíš atraktivní přenosné vlajky typu beach flag nebo fly wings. Ty využijete úplně kdekoliv – na výstavě, veletrhu, před prodejnou, na firemní recepci, na závodních kláních i během gastro festivalů. Plážové vlajky mají velmi lehkou konstrukci, přitom jsou stabilní a opravdu odolné.

Vlajky před sídlem Montis

 

O reklamní vlajky se postaráme od A do Z

O výrobu vašich vlajek se postaráme pod jednou střechou. Naši DTP pracovníci ve spolupráci s vámi připraví dokonalý grafický návrh, následně vytiskneme za použití kvalitních inkoustů a naše švadleny precizně ušijí. Zvládneme i složitější šití vlajek na míru.

Sublimace pro perfektní výsledek

Při tisku reklamních vlajek používáme nejčastěji sublimační tisk. Sublimace je skvělá metoda při menších sériích a zvládne jakýkoliv celoplošný a plnobarevný motiv, včetně prokreslení detailů a fotografií. Poradí si i s velmi složitou grafikou, proto s rostoucími nároky na perfektní design je sublimace stále oblíbenější. Navíc se v posledních letech velmi posunula technologie, kvalita materiálů i barev pro sublimaci a díky tomu se můžeme pochlubit vynikající světlostálostí i odolností proti UV záření sublimačně potištěných vlajek.

 

Reklamní vlajky: podtrženo sečteno

Vlajky jsou moderním reklamním nosičem, který udělá hodně parády. Abychom shrnuli největší přednosti reklamních vlajek:

  • jsou viditelné z velké dálky,
  • jsou ekonomicky výhodné,
  • jsou jednoduché na výrobu i potisk,
  • jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám,
  • jsou stálobarevné a zářivé.

 

Máte už svoji vlajku? Vyberte si u nás ze široké nabídky formátů.

 

Zpět na přehled novinek.