Slunečníky s oboustranným tiskem: Nová možnost jak ukázat vaší značku

oboustranný tisk na slunečníku

Centra historických měst v Česku i v Evropě se pomalu mění. Přibývá zákazů a pravidel, které regulují vizuální smog v jejich ulicích. Na jedné straně to pomáhá zachovat estetickou hodnotu a ducha místa. Na straně druhé to přináší nové výzvy pro marketéry značek, které v tomto regulovaném prostředí chtějí i nadále komunikovat se svými zákazníky. Přišli jsme proto s inovativním řešením, které naplní přání radnic a zároveň umožní vaší značce být vidět.

Regulace nejvíce dopadá na předzahrádky restaurací nebo kaváren. Tam, kde dříve hrály slunečníky barvami známých značek, nyní města prosazují tvrdá pravidla, která dovolují jen decentní nebo neutrální barvy. Brand nápojů se tak zpravidla objevuje jen velice nenápadně na volánech slunečníků. Co s tím?

Slunečníky s oboustranným tiskem splní pravidla i ukážou vaši značku

slunečník s oboustranným tiskem

V Montis jsme se tento problém rozhodli vyřešit inovativním způsobem. Slunečníky nyní můžeme nově potáhnout tkaninou s oboustranným tiskem. To umožní dodržet přísná pravidla regulace vizuálního smogu v centru měst a zároveň v plných barvách odkomunikovat zákazníkům předzahrádek nápojové značky nebo loga restaurací.

Princip je jednoduchý. Zatímco vnější strana slunečníku je podle vyhlášek například v neutrálně béžové barvě, ta vnitřní už může využít celou škálu barev požadovaného brandu.

I když je logo takto umístěno diskrétněji, stále může efektivně oslovit cílovou skupinu. Zákazníci sedící pod slunečníkem jsou přirozeně značce vystaveni. Zvyšuje se tak její viditelnost a povědomí o ní.

Oboustranný tisk snižuje náklady i váhu slunečníků

A v čem je náš přístup nový? Dříve se podobné potřeby řešily sešitím dvou tkanin dohromady. Někdy jsme museli mezi ně přidat i třetí, takzvaný blackout, který oddělil světlou látku od tmavé. To bylo nejen nákladné ale také se zvětšoval prostor pro chyby nebo poškození. Nyní dokážeme tkaninu potisknou z obou stran. Kvalitní látka a prvotřídní tisk jednoznačně zvyšuje eleganci tohoto řešení. A také může být výrazně lehčí než dříve. Manipulace s ním je proto mnohem pohodlnější.

U stanů otevírá oboustranný tisk další možnosti prezentace

Oboustranný tisk začínáme nabízet i u nůžkových stanů. Získáte tak ještě větší prostor pro komunikování vašeho sdělení. Nebo si můžete vyhrát s vnitřním a vnějším vizuálem vašeho stánku. Díky oboustrannému tisku se totiž otevírají nové možnosti, jak efektivně oslovit návštěvníky stojící vně, tak i ty, kteří se nacházejí uvnitř.

V Montis si vždy dáváme záležet na tom, aby naše produkty odpovídaly aktuální potřebám našich zákazníků. Oboustranný tisk a různé variace jeho použití v centrech měst otevírají další možnosti v prezentovaní vaší značky. Ať už potřebujete splnit přísné směrnice týkající se vizuálního smogu nebo máte nápad, jak zajímavě oživit váš stánek, jsme tu od toho, abychom vaše vize pomohli naplnit.

Jak na to? Rádi vám poradíme. Klidně nám zavolejte.