Naše nůžkové stany postavíte ještě jednodušeji. Přichází systém Twist

nůžkový stan twist při otevírání

Neodmyslitelně patří téměř ke každému festivalu, veletrhu, eventu nebo párty. Ať už potřebujete zázemí pro prodej piva, pro hosty nebo třeba na organizaci sportovní události, kvalitní nůžkové stany tuhle funkci vždy stoprocentně splní. Víme také, že vždy oceníte, když je zvládnete rychle a jednoduše postavit. Proto přicházíme s novinkou na českém trhu, která to výrazně usnadní.

Tajemství rychlého a bezpečného sestavení u nového typu stanu tkví v otočném aretačním systému, kterému říkáme twist. U ostatních stanů používáme standardní push in systémy, pro zajištění konstrukce v požadované výškové pozici. U nového stánku stačí jednoduše pootočit kolečkem. Uvolníte tak aretaci a profil pak sám zaklapne ve správné poloze. A při skládání to je stejně jednoduché.

aretační systém nůžkového stanu twist

Lehký a skladný, přesto extrémně stabilní

Tyto vlastnosti jsme vložili do našeho zbrusu nového nůžkového stanu TWIST. Zákazníci potřebují, aby dobře sloužil v náročných podmínkách venkovních akcí. Musí tak nabídnout nejen stín při slunečném počasí, ale ochránit i před dešťovými přeháňkami nebo vydržet poryvy větru. Zároveň musí být lehký a skladný. TWIST tohle vše splní a navíc v moderním a elegantním vzhledu.

Inspirace gotickou katedrálou

speciálně tvarované hliníkové nohy nůžkového stanu twist

Našemu novému stánku dodávají stabilitu speciálně tvarované hliníkové nohy. Někomu můžou připomenout tvar čtyřlístku. Podobně zkonstruovaných sloupů si ale můžete všimnout třeba v gotických katedrálách nebo slavné brněnské vile Tugendhat. Stavebníci totiž už po staletí vědí, že tento tvar sebou nepřináší jen eleganci a lehkost, ale i pevnost, kterou u našeho stanu oceníte třeba při převozu nebo ve větrném počasí.

Dostat ho na místo je hračka

Jako všechny ostatní naše stany je i tento vyroben z hliníku. To mu dodává potřebnou lehkost a skladnost. Složený se pohodlně vejde do kufru osobního auta. Promyšlená konstrukce zase umožní jeho sestavení během pár minut. Nebudete na to potřebovat ani žádné nářadí.

Potisk dodá stánku osobitost

Opláštění stánku je skvělé místo pro prezentaci vaší značky. I ten nejmenší stan v naší nabídce poskytne téměř dvě desítky metrů čtverečních prostoru pro vaše sdělení. A my je dokážeme naplnit kvalitním oboustranným tiskem. Na venkovních akcích prostě budete vidět.

Kde ho můžete využít? Stan dodáváme hned v třech velikostech. Ten nejmenší (3 x 3 m) může sloužit jako skvělá prezentace na veletrzích, jako prodejní stánek na festivalech nebo městských venkovních akcích. Jeho o něco větší varianta (3 x 4,5 m) vytvoří funkční zázemí na sportovních či hudebních akcích nebo třeba nabídne komfort a ochranu na pro catering . Pod ten největší ( 3 x 6 m) se vejdou i svatební hosté nebo zákazníci restaurací.

Ať už chystáte festival, zahradní párty nebo jiný event, s naším novým nůžkovým stanem Twist budete vždy perfektně připraveni. Díky snadnému sestavení, kvalitnímu potisku, odolné konstrukci a elegantnímu designu se stane nepostradatelným pomocníkem na všech vašich venkovních akcích.

aretační systém nůžkového stanu twist

Přednosti nůžkového stanu TWIST

  • aretační systém twist
  • odolné hliníkové nohy se zpevněným profilem
  • tvrzené a i v nízkých teplotách pevné plasty
  • opláštění z voděodolného materiálu s nejlepší světlostálostí na trhu
  • dostupné náhradní díly
  • rozměry: 3 x 3 m, 3 x 4,5 m nebo 3 x 6 m

Váháte nad výběrem stanu? Rádi vám poradíme!

Zpět na přehled novinek