Nůžkové stany pro vaše pohodlí i image

Textilní nůžkový stan je vedle reklamního slunečníku naším top produktem, který jsme za léta výroby dovedli k dokonalosti. Reklamní stánky vyrábíme ve dvou provedeních (s jehlanovou nebo sedlovou střechou) a v mnoha rozměrech tak, aby splnily přísná očekávání každého z vás. Nůžkové stany poskytnou pohodlné a zastíněné zázemí vám nebo vašim zákazníkům, zároveň se stávají velkorysou reklamní plochou, kterou nikdo nepřehlédne.

Nůžkové stany podle vaší fantazie

Stan je vaší vizitkou, vaším prvním dojmem. Na výstavě, konferenci, sportovním utkání nebo hudebním festivalu. Přitom je docela snadné vyladit si ho k dokonalosti. Umíme vyrobit stánek v různých barevných variacích bez potisku, ale samozřejmě víc oceníte potisk vlastní originální reklamou. Tím, že je reklamní plocha opravdu velká, nikdo nemá šanci vás minout. Prostřednictvím stánku tak můžete budovat svůj brand.

Můžete si objednat stánek pouze se střechou, nebo si vybrat jakoukoliv konfiguraci opláštění. Nabízíme bočnice plné, bočnice se dveřmi, bočnice s oknem i polobočnice k zakrytí prodejního pultu. Všechny bočnice lze k sobě připnout tak, aby do stanu nefoukalo.

Reklamní stan

Potisk už od 1 kusu

Reklamní textil, který vyrábíme, a to včetně nůžkových stánků, nabízí nekonečné možnosti potisku. Jakýkoliv reklamní potisk zvládneme už od jednoho kusu. Pestré a zářivé barvy, dokonalý tisk ve fotokvalitě je pro nás samozřejmostí.

Jistě oceníte také super rychlou a nekomplikovanou instalaci. Abychom vám vše maximálně usnadnili, připravili jsme přehledné a výstižné fotonávody

 

Se vším vám rádi poradíme. Po vložení grafického návrhu vám zašleme jednoduchou šablonu a pro schválení také 3D náhled stánku. Jdete do toho s námi?

 

Zpět na přehled novinek.