ŠIČKA – OPERÁTOR ŠICÍ DÍLNY

V úspěšné rodinné firmě Montis CZ s.r.o v Kroměříži se už 28 let zabýváme výrobou reklamní stínící techniky a aktuálně hledáme spolupracovníky na pozici:

ŠIČKA – OPERÁTOR ŠICÍ DÍLNY 

Rád/a pracuješ na rozmanitých pracích ve výrobě?  Je ti vlastní manuální zručnost, precizní práce a chuť pracovat? Máš zkušenosti se šitím na šicích strojích?

 

Tvým denním „ chlebem“ bude nejen péče o šicí stroje, které budeš obsluhovat, ale hlavně šití, scelování, úprava a kontrola kvality výrobků, které můžeš potkávat v létě i v zimě na různých místech nejen v Česku, ale i za hranicemi naší země. Cílem výrobního týmu je úspěšně a kvalitně realizovat výrobu na základě objednávek, které přináší naši obchodníci.

Není důležité vzdělání ani speciální dovednosti, rádi tě naučíme potřebné činnosti. To, co potřebujeme, je znalost šití na šicích strojích, Tvoje skvělá nálada, manuální zručnost, komunikativnost v týmu, zdravý rozum, radost z práce, spolehlivost a ochota učit se i nové výrobní postupy a obsluhu nových strojů.

Pokud si dokážeš sebe představit na této pozici a už dnes se můžeš případně pochlubit dobrými výsledky a zkušenostmi ve svých dosavadních aktivitách (práce, brigáda, praxe), jsi to možná Ty, kdo v brzké době posílí náš tým!

Když uspěješ ve výběrovém řízení, čeká Tě práce v přátelském kolektivu se skvělou mistrovou, co ti bude denní oporou, ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí, neustálý profesní růst a férový lidský přístup vedoucího výroby. U nás si šikovných lidí skutečné vážíme a umíme jim to dát najevo!

Popis hlavních činností:

  • Obšívání polotovarů (dílů)
  • Scelování dílů z jednotlivých částí
  • Kompletace výrobků
  • Obsluha šicího stroje
  • Běžná údržba stroje – mazání a čištění
  • Vedení provozní dokumentace a udržování pořádku na pracovišti

Pokud Tě naše nabídka oslovila, zašli nám, prosím, tvůj dopis či životopis na adresu  kariera@montis.cz  Odpovíme Ti do 5 pracovních dnů.

Zpět na výpis pracovních pozic   Zpět na hlavní stránku

Poslat CV