PRACOVNÍK MONTÁŽNÍ DÍLNY

V úspěšné rodinné firmě Montis CZ s.r.o. v Kroměříži se už 28 let zabýváme výrobou reklamní stíníci techniky a aktuálně hledáme spolupracovníky na pozici:

PRACOVNÍK MONTÁŽNÍ DÍLNY

Momentálně hledáme

DPP/DPČ/HPP, možný i zkrácený úvazek

Rád/a pracuješ na rozmanitých pracích v montáži a expedici? Je ti vlastní manuální zručnost, precizní práce a chuť pracovat?

Tvým denním „chlebem“ bude příprava kompletace výrobních dílů, sestavení celku a smontování do funkčního výrobku, příprava expedice a kontrola kvality dokončených výrobků. Naše výrobky, které procházejí Tvýma rukama potkáš v létě i v zimě na různých místech nejen v Česku, ale i za hranicemi naší země. Cílem výrobního týmu je úspěšně a kvalitně realizovat výrobu na základě objednávek, které přináší naši obchodníci.

Není důležité vzdělání ani speciální dovednosti, rádi tě naučíme potřebné činnosti. To, co potřebujeme, je Tvoje skvělá nálada, manuální zručnost, fyzická zdatnost při manipulaci s 15-20kg výrobky. Nezbytná je komunikativnost v týmu, zdravý rozum, radost z práce. Samozřejmostí je zodpovědnost za svěřenou práci a její vysokou kvalitu, spolehlivost a ochota učit se zavedené výrobní postupy a obsluhu nových strojů.

Pokud si dokážeš sebe představit na této pozici a už dnes se můžeš případně pochlubit dobrými výsledky a zkušenostmi ve svých dosavadních aktivitách (práce, brigáda, praxe), jsi to možná Ty, kdo v brzké době posílí náš tým!

Když uspěješ ve výběrovém řízení, čeká Tě práce v přátelském kolektivu se zkušenými spolupracovníky, co ti budou denní oporou, ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí, neustálý profesní růst a férový lidský přístup vedoucího výroby. U nás si šikovných lidí skutečné vážíme a umíme jim to dát najevo!

Pokud Tě naše nabídka oslovila, zašli nám, prosím, tvůj dopis či životopis na adresu  kariera@montis.cz  Odpovíme Ti do 5 pracovních dnů.

Zpět na výpis pracovních pozic   Zpět na hlavní stránku

Poslat CV